Produkty / Nosiče náradia / Nosič náradia  MT8-046 L

Nosič náradia  MT8-046 L

MT8-046 L je dvojnápravový samohybný motorový nosič náradia s pohonom všetkých kolies, ktorý zabezpečuje výkonné a efektívne obhospodarovanie trvalých trávnatých porastov v podhorských a horských oblastiach do sklonu až 30°.

Jeho riadenie je jednoduché vďaka hydraulike, ktorá umožňuje ovládať stroj malou silou na volante a v ťažkom teréne. So zvýšenou silou na volante je zabezpečené aj núdzové riadenie v prípade prerušenia dodávky tlakovej kvapaliny. Bezpečnosť pri riadení nosiča náradia v strmých svahoch zabezpečuje sedačka s bočnými opierkami, vystrojená dvojbodovým bezpečnostným pásom, ktorá umožňuje aj bočné naklápanie v rozsahu ± 22˚. Konštrukcia stroja, široký rozchod, krátky rázvor, nízko položené ťažisko a nízka hmotnosť zabezpečuje veľmi dobrú stabilitu v náročných terénoch.

Na zvláštnu požiadavku zákazníka zabezpečujeme aj uzatvorenie kabíny nosiča náradia, čo potom umožňuje celoročnú prevádzku s týmto zariadením.

K nosiču náradia MT8-046 L sa vyrábajú a predávajú aj rôzne prídavné adaptéry (rotačná kosa na vysoký porast, rotačná kosa na nízky porast, žacia lišta, obracač-zhrňovač krmovín, radlica na sneh a sypké hmoty, mulčovač).

Za celú históriu výroby bolo vyrobených cca 1 500 ks. V súčasnosti je jeho produkcia ukončená, vykonávajú sa len celkové generálne opravy a opravy jednotlivých agregátov, výmenným spôsobom alebo podľa dohody so zákazníkom. Uvedený nosič náradia je po celkovej generálnej oprave osadený novým motorom LOMBARDINI LDW 1603 CHD zámenou za motor SLAVIA 2S90A.

Na nosič náradia MT8-046 L po celkovej generálnej oprave je poskytovaná záruka 2 roky.             Ikona  Vytlačiť detail                               Ikona  Fotky                            Ikona  Videá                            Ikona  Na stiahnutie                           Lišta

Typové označenie: MT8-046 L
Šírka [mm]: 1 960
Dĺžka [mm]: 2 430
Výška [mm]: 1 835
Motor: LOMBARDINI
- typové označenie motora: LDW 1603 CHD
- menovitý výkon [kW]: 26
- charakteristika motora: štvortaktný, naftový, vodou chladený
- počet a usporiadanie valcov: 3, v rade
Pracovná rýchlosť [km.h-1]: 3 - 10
Maximálna prepravná rýchlosť [km.h-1]: 20
Otáčky hriadeľa pohonu náradia [min-1]: 600
Zmysel otáčania vstupného hriadeľa pri čelnom pohľade: ľavotočivý
Ovládanie: hydraulické
Tlak v hydraulickom systéme [MPa]: 20
Prevádzková brzda: bubnová
Svahová dostupnosť [°]: 30
Bočné naklápanie sedačky [°]: ± 22
Hmotnosť [kg]: 955
© 2022 eSoft s.r.o., powered by www.proxia.sk
time:0.3196