Produkty / Nosiče náradia / Nosič náradia  MT8-046

Nosič náradia  MT8-046

MT8-046 je dvojnápravový samohybný motorový nosič náradia s pohonom všetkých kolies, ktorý zabezpečuje výkonné a efektívne obhospodarovanie trvalých trávnatých porastov v podhorských a horských oblastiach do sklonu až 30°.

Jeho riadenie je jednoduché vďaka hydraulike, ktorá umožňuje ovládať stroj malou silou na volante a v ťažkom teréne. So zvýšenou silou na volante je zabezpečené aj núdzové riadenie v prípade prerušenia dodávky tlakovej kvapaliny. Bezpečnosť pri riadení nosiča náradia v strmých svahoch zabezpečuje sedačka s bočnými opierkami, vystrojená dvojbodovým bezpečnostným pásom, ktorá umožňuje aj bočné naklápanie v rozsahu ± 22˚. Konštrukcia stroja, široký rozchod, krátky rázvor, nízko položené ťažisko a nízka hmotnosť zabezpečuje veľmi dobrú stabilitu v náročných terénoch.

Na zvláštnu požiadavku zákazníka zabezpečujeme aj uzatvorenie kabíny nosiča náradia, čo potom umožňuje celoročnú prevádzku s týmto zariadením.

K nosiču náradia MT8-046 sa vyrábajú a predávajú aj rôzne prídavné adaptéry (rotačná kosa na vysoký porast, rotačná kosa na nízky porast, žacia lišta, obracač-zhrňovač krmovín, radlica na sneh a sypké hmoty).

Za celú históriu výroby bolo vyrobených cca 1 500 ks. V súčasnosti je jeho produkcia ukončená, vykonávajú sa len celkové generálne opravy a opravy jednotlivých agregátov, výmenným spôsobom alebo podľa dohody so zákazníkom.

Na nosič náradia MT8-046 po celkovej generálnej oprave je poskytovaná záruka 2 roky.             Ikona  Vytlačiť detail                               Ikona  Fotky                            Ikona  Videá                            Ikona  Na stiahnutie                           Lišta

Typové označenie: MT8-046
Šírka [mm]: 1 960
Dĺžka [mm]: 2 430
Výška [mm]: 1 835
Motor: SLAVIA
- typové označenie motora: 2S90A
- menovitý výkon [kW]: 14,7
- charakteristika motora: štvortaktný, naftový, vzduchom chladený
- počet a usporiadanie valcov: 2, v rade
Pracovná rýchlosť [km.h-1]: 3 - 10
Maximálna prepravná rýchlosť [km.h-1]: 20
Otáčky hriadeľa pohonu náradia [min-1]: 600
Zmysel otáčania vstupného hriadeľa pri čelnom pohľade: ľavotočivý
Ovládanie: hydraulické
Tlak v hydraulickom systéme [MPa]: 14
Prevádzková brzda: bubnová
Svahová dostupnosť [°]: 30
Výkonnosť stroja pri kosení na svahu 15° [ha.h-1]: 1,3
Bočné naklápanie sedačky [°]: ± 22
Hmotnosť [kg]: 955
© 2022 eSoft s.r.o., powered by www.proxia.sk
time:0.3562